PASŪTĪT PAKALPOJUMU

Pēc jūsu pieprasījumu, mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.


Aizpildiet visas ailes *

Jūsu jautājums tika nosūtīts.
Kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.
„Katru dienu mēs izskatām desmitus efektīvu multimodālo pārvadājumu shēmu pa visu pasauli, lai mūsu klienti varētu taupīt savu naudu un laiku.”

Starptautiskie jūras pārvadājumi

Kā likums, jūras transportēšana ir tikai viens no kravu piegādes posmiem. Kompānija "WWL" piedāvā pilnu loģistikas projektu plānošanas un realizācijas pakalpojumu kompleksu, kas ietver sevī pārvadāšanu ar jūras transporta veidiem. Neatkarīgi no Jūsu kontraktu (CIF, FOB vai cits) nosacījumiem, vēršoties pie mums, Jūs saņemat garantēti drošu un operatīvu organizāciju sekojošiem pakalpojumiem: 
  • jūras frakts;
  • kravas uzglabāšana noliktavā;
  • kravas pārkraušana (pārtarošana);
  • kravas kustības pilnīga kontrole.
Pateicoties ilgām, noturīgām attiecībām ar kuģošanas līnijām, kompānija "WWL" piedāvā saviem Klientiem optimālas jebkuru kravu vai konteineru jūras pārvadāšanas izmaksas. Tāpat kompānija "WWL" nodrošina kravu vai konteineru uzglabāšanu ostās uz atvieglotiem noteikumiem un savlaicīgu pārkraušanu uz citiem transporta veidiem.

Atkarībā no noteiktā uzdevuma mēs organizējam kravu vai konteineru piegādi jebkuros virzienos „no ostas līdz ostai” (FOB) vai "no durvīm līdz durvīm" (EXW).

Jūras kuģu tipi un jūras transportēšanas veidi

Jūras transportēšana tiek īstenota, ja dzelzceļa pārvadāšana nav iespējama, bet piegāde ar autotransportu un gaisa transportu ir nelietderīga lielo izmaksu dēļ.

"WWL" nodrošina kravu transportēšanu:
  • ar Rolker tipa (Ро-Ро) kuģiem – šajā gadījumā tiek pielietots horizontāls iekraušanas-izkraušanas paņēmiens ar mafitreilera palīdzību.
  • ar kuģiem-konteineru vedējiem – krava tiek pārvadāta konteineros 20DC, 40DC, 40 HC un 45DC.
Nepieciešamības gadījumā tiek izmantoti paaugstinātas (nestandarta) kubatūras konteineri, ar atvērtu augšu (open top) vai regulējamu temperatūru (refrižeratoros). Berammateriālu pārvadāšanai tiek izmantoti 20 pēdu hermētiskie konteineri flat rack.

Lai nodrošinātu pilnu pakalpojumu kompleksu saviem klientiem, "WWL" organizē tālāku kravu pārvadāšanu ar dzelzceļa vai autotransportu, bet nepieciešamības gadījumā arī aviopārvadājumus.

mūsu partneri