PASŪTĪT PAKALPOJUMU

Pēc jūsu pieprasījumu, mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.


Aizpildiet visas ailes *

Jūsu jautājums tika nosūtīts.
Kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.
„Katru dienu mēs izskatām desmitus efektīvu multimodālo pārvadājumu shēmu pa visu pasauli, lai mūsu klienti varētu taupīt savu naudu un laiku.”

Multimodālie pārvadājumi

Piedāvājot mūsu Klientiem kravas piegādes tipu pēc tipa „no durvīm līdz durvīm”, "WWL" sniedz multimodālo pārvadājumu pakalpojumus; tas ir, vienas un tās pašas kravas transportēšanu ar dažādiem transporta veidiem. Bieži vien multimodālie pārvadājumi mēdz būt vienīgais kravu transportēšanas veids.

Kravas piegādes paātrināšanas un kopējo izmaksu pazemināšanas nolūkos katram Klientam individuāli mēs izstrādājam optimālu loģistikas shēmu, ņemot vērā visas virszemes, jūras un gaisa transportlīdzekļu iespējas.

Saskaņojam visu šajā procesā piedalošos pušu – kravu īpašnieku, pārvadātāju – darbības.

Sekojam kravas kustības maršrutam, kontrolējam piegādes termiņus un noformējam visus nepieciešamos dokumentus.

Kompānija "WWL" nes pilnu atbildību par visu multimodālo kravas pārvadājumu ķēdīti: no Jūsu kravas iekraušanas noliktavā līdz tās nogādāšanai izkraušanas vietā.

Kāpēc ir vērts uzticēt multimodālos pārvadājumus speciālistiem?

Pieņemsim, ka Jums nepieciešams nosūtīt kravu uz Krieviju no ASV, Ķīnas vai Lielbritānijas. Tāds pārvadājums ietver sevī daudzus posmus, kuros tiks piesaistīti dažādi transporta veidi. Noteikt lētāko un ātrāko kravas piegādes variantu nav tik vienkārši, kā tas varētu šķist. Pastāv daudz uzdevumu, kuru pareizai atrisināšanai nepieciešama ievērojama pieredze.

Nosūtīt kravu uz ostu ar automašīnu vai dzelzceļa vagonu?
Ostā nofraktēt kuģi vai organizēt pārtarošanu un pārkraušanu universālā jūras konteinerā?
Gala ostā izkraut kravu no konteinera un vest tālāk ar automašīnu vai uzreiz iekraut konteineru automašīnā?
Vai izdevīgāk ir uzkrāt kravu gala ostā un nosūtīt to dzelzceļa vagonos?
Kā pareizi ņemt vērā visas kravas konsolidācijas, uzglabāšanas un iepakošanas nianses?

Kompānijas "WWL" speciālisti katru dienu aprēķina lielu daudzumu sarežģītu multimodālo pārvadājumu pa visu pasauli organizēšanas variantu. Vienmēr pieņemt pareizo lēmumu transporta shēmas plānošanā, precīzi ievērot piegādes termiņus un nosacījumus – tā arī ir mūsu labā īpašība, par kuru Klienti mūs ciena un uztic mums savu kravu transportēšanas nodrošināšanu.

mūsu partneri