PASŪTĪT PAKALPOJUMU

Pēc jūsu pieprasījumu, mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.


Aizpildiet visas ailes *

Jūsu jautājums tika nosūtīts.
Kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.
„Daudzu gadu pieredze kravu pārvadājumos ļāva mums sīki izpētīt mūsu klientu vajadzības un izstrādāt efektīvu un uzticamu noliktavu uzglabāšanas sistēmu, kas apmierina praktiski jebkuras biznesa jomas vajadzības.”

Uzglabāšana

Nav iespējams risināt loģistikas uzdevumus bez noliktavu telpu esamības. Kravu noliktavu apstrāde un to uzglabāšana ir svarīgs posms loģistikas ķēdītē. Kompānija "WWL" jau daudzus gadus nodarbojoties ar kravu pārvadājumiem, pastāvīgi paplašina savas noliktavu saimniecības iespējas saviem klientiem. Noliktavas Jūsu kravas uzglabāšanai termiņā līdz 30 dienām tiek piešķirtas absolūti bez maksas.

Ērtais mūsu tranzīta noliktavu ģeogrāfiskais novietojums nodrošina kravu pārvadājumu operatīvu organizēšanu pa visu Eiropu. "WWL" noliktavas atrodas Rietumeiropas, Baltijas un Skandināvijas valstīs:

  • Vācija – Rostoka, Ķīle, Lībeka, Travemunde
  • Itālija – Milāna, Verona
  • Latvija – Rīga, Ventspils, Liepāja
  • Lietuva – Klaipēda
  • Igaunija – Tallina
  • Somija – Niirala, Turku, Kotka
  • Zviedrija – Malme, Karlshamna
  • Dānija – Frederisija
Nepieciešamības gadījumā mēs piemeklēsim kravu uzglabāšanas variantus citās Eiropas pilsētās. Tāpat mēs nodrošinām vagonsūtījumus no mūsu noliktavām uz jebkuru Krievijas punktu.

"WWL" piedāvā slēgtas apkurināmas un neapkurināmas noliktavas jebkura veida kravām. Mūsu noliktavās Jūs varat uzglabāt praktiski visu mūsdienu produkcijas spektru: alkoholu, pārtikas produktus, beramkravas un taras-gabalkravas utt., kravas uz paletēm vai kastēs, kā arī visa veida lauksaimniecības vai citu tehniku. Tāpat mūsu Klientu rīcībā ir muitas noliktavas, kas paredzētas tranzītkravas, kurai vēl nav nokārtotas muitas formalitātes, pagaidu uzglabāšanai.

Uzglabāšanas pakalpojumu komplekss ietver sevī visas procedūras, kuras kalpo ne tikai tam, lai uzturētu Jūsu kravas saglabātībā, bet arī tam, lai racionāli tās izvietotu, noformētu visu nepieciešamo dokumentāciju, sekotu visām iespējamām kravu pārvietošanām. Noliktavu kompleksi ir aprīkoti ar pēdējām izstrādēm uzglabāšanas automatizācijas jomā, kas ļauj optimizēt uzglabāšanas procesu, ātri veikt vajadzīgās noliktavu operācijas, nodrošināt kravu saudzīgu uzglabāšanu noliktavā un ievērot visus to apkalpošanas noteikumus.


mūsu partneri